Psy

Informácie

Zľavnené produkty

Psy

Kompletný sortiment chovateľských a kynologických potrieb pre psov, ako krmivá, kozmetika, hračky, pelechy a iné výrobky určené pre psov. 

Psy Vyberte si so širokého sortimentu výrobkov

Podkategórie

 • Vodítka, postroje,...

  Hľadáte vhodné vodítko, obojok alebo postroj pre Vášho psieho miláčika? Ponúkame vodítka ako:  flexi vodítko, kožené, plátené či retiazkové vodítka alebo farebné, výchovné, plátené či retiazkové obojky. Chovateľské potreby pre všetkých.

 • Starostlivosť o psa

  Dôležitá pri chove psov je starostlivosť o Vášho psa, ktorá by sa pre Vás mala stať pravidlom. Ponúkame Vám široký sortiment výrobkov ako antiparazitiká, šampóny, výrobky napomáhajúce kvalite srsti, toaletné produkty ale i výrobky určené na oči, uši či zuby.

 • Srsť a pazúriky psa

  Kvalita srsti Vášho štvornohého priateľa je veľmi dôležitá, v našej ponuke nájdete široký sortiment ako sú, hrebene, kefy pre psov, ale aj výkonný furminátor, ktorý zbaví Vášho psa až 90% odumretej srsti. Trimovací hrebeň, elektrický strojček si nájde uplatnenie v každej domácnosti.

 • Náhubky pre psa

  Tu nájdete náhubky pre psov, ktoré sú neodlučiteľnou súčasťou v živote psa.  Nylonové náhubky na cestovanie so psom v MHD, kožený náhubok pre psa pre bezpečné prechádzky ale aj pevné oceľové náhubky na psa. Výber nechávame na Vás.

 • Hračky pre psa

  Hľadáte pre Vášho psa tú správnu hračku? V ponuke máme hračky pre psov plyšové, latexové, lanové, hračky pre psa z tvrdej gumy a veľa iných. Naozaj výber je už len na Vás.

 • Maškrty pre psa

  Maškrty pre psov sú dobrým doplnkom bežného krmiva pre psov. Maškrty pre psov môžete používať ako odmenu pri výcviku, alebo len tak na hranie a precvičovanie si a spevňovanie chrupu psa. U nás si vyberiete od 100% mäska pre psov, kostičku len tak na hranie, či prírodné súšené produkty od ucha až po paprčku. Prezrite si náš široký sortiment.

 • Búdy, pelechy a koše...

  Búdy pre psov, prútené koše a ležadlá patria do základnej výbavy najmä pre psy, ktoré trávia veľa času či vonku alebo len tak oddychujú v pohodlí bytu či domu. Oddychová zóna pre psa je potrebná investícia do pohodlia Vášho štvornohého priateľa.

 • Prepravky a tašky pre psa

  Prepravku pre psov do auta, lietadla alebo k návšteve zverolekára. Ponúkame veľký výber prepraviek pre psov, vďaka ktorým pohodlne a bezpečne prepravíte Vášho psa. Taktiež tu nájdete tašky na prenos tých najmenších.

 • Misky pre psa

  Vhodná miska na krmivo a vodu patrí k základnej výbave každého psa. U nás nájdete presne tú pravú misku pre Vášho psa! Vyberte si z našej ponuky misiek z umelej hmoty, ocele alebo keramiky. Taktiež si môžete vybrať misku s dávkovačom krmiva alebo cestovnú fľašu, aby voda v horúcich mesiacoch bola vždy po ruke.

 • Konzervy, kapsičky,...

  Kvalitné konzervy pre psov u nás v ponuke. Šťavnaté kúsky mäsa, alebo mäsové paté poteší každého psieho hladoša. U nás nájdete tie najchutnejšie mäsíčka pre psa vo forme konzervy, kapsičky alebo paštéty.

 • Granule a krmivo pre psa

  V našej ponuke granúl pre psov zaručene nájdete to správne krmivo pre Vášho psa, tak aby spĺňalo jeho individuálne potreby. U nás nájdete krmivá od ekonomických až po ultra HOLISTICKÉ bez použitia obilia s vysokým obsahom mäsa. 

 • Ostatné potreby pre psa

  V tejto kategórií nájdete rôzny mix výrobkov pre psov, ktoré neboli zaradené do žiadneho oddelenia. 

 • Výživové doplnky pre psa

  Každý pes potrebuje vyvážené krmivo, ktoré pokrýva potrebu vitamínov a minerálov. V takom prípade je dobré použiť doplnkové produkty. U nás nájdete vhodné doplnkové krmivo pre Vášho psa, ktoré mu zaručí dlhý a zdravý život!

 • Dvierka pre psov

  Dvierka a klapky pre psov, umožňujú voľný pohyb psa v domácnosti. Dvierka pre psov zaručujú slobodu pohybu. 

 • Móda a oblečenie pre psa

  Štýlové, praktické a módne oblečenie pre psov všetkých veľkostí a rás. Tu nájdete ten správny kabátik, bundu či vestičku pre každého psa.  Nechýbajú ponožky pre psa, návleky pre psov, pršiplášť do dažďa a veľa ďalších doplnkov. 

 • Doplnky pre psa

  V tejto kategórií sa nachádza píšťalka pre psov, adresár, svetielko na obojok, rolnička, sponky či gumičky na psa a samozrejme aj veľa iného kvalitného tovaru.