Obojky pre psov

Informácie

Zľavnené produkty

Obojky pre psov

Obojky pre psov

Nevyhnutnou základnou potrebou pre vášho psieho priateľa určite patrí obojok pre psa. Určite neslúži iba ako doplnok – využijete ho aj pri výcviku alebo na zavesenie psej známky. Môžete si zadovážiť nielen  kožené obojky pre psov, ale aj obojky z iných materiálov. 

Obojok pre psa – ako si ho vybrať rýchlo a ľahko?

Obojok pre psa ...

Obojky pre psov

Nevyhnutnou základnou potrebou pre vášho psieho priateľa určite patrí obojok pre psa. Určite neslúži iba ako doplnok – využijete ho aj pri výcviku alebo na zavesenie psej známky. Môžete si zadovážiť nielen  kožené obojky pre psov, ale aj obojky z iných materiálov. 

Obojok pre psa – ako si ho vybrať rýchlo a ľahko?

Obojok pre psa (anglicky collar) môžete vyberať z rozmanitej ponuky. 

Obojky pre psov musia mať správnu dĺžku 

Základné pravidlo znie, že pri zapnutom obojku by ste mali bez problémov prestrčiť dva prsty (ukazovák a prostredník). Jedine tak si môžete byť istí, že psíka nič neobmedzuje v dýchaní. Toto pravidlo platí pre akýkoľvek obojok pre psa bez ohľadu na materiál.

 • Pri meraní obvodu krku vášho psieho kamaráta počítajte s tým, že celková dĺžka obojku bude o niečo väčšia.
 • V prípade malých psov pridajte k nameranej dĺžke ešte 3 cm.
 • Stredné a veľké plemená potom budú potrebovať 5 – 7 cm navyše.

Obojky pre psov musia mať dostatočnú šírku podľa veľkosti plemena

Čím väčší pes je, tým širší a pevnejší psí obojok by ste mu mali zaobstarať. Svoju úlohu zohráva aj konkrétne plemeno – typický je napríklad široký obojok pre chrta alebo staforda.

 • Pre malé plemená sa hodia užšie a ľahšie psie obojky so šírkou 1 – 2 cm,
 • pre stredné a veľké plemená sú potom ideálne aspoň 3 cm široké obojky pre psov.

Kožené obojky pre psov sú vyhľadávané najmä pre svoju odolnosť. Existujú ale aj iné materiály. Prečítajte si, aké majú vlastnosti a či budú vhodným variantom pre vášho psa.

 1. Kožené obojky pre psov sa vyznačujú svojou dlhovekosťou. Ideálny je variant s textilnou výplňou, ktorá netrhá srsť a nedráždi pokožku. Kvalitné kožené psie obojky zaobstaráte s prackou alebo v sťahovacom vyhotovení.
 2. Kovový sťahovací obojok pre psa je vyrobený pre prudšieho psa, stane sa skvelým pomocníkom pri jeho výcviku. Hodí sa ale tiež na bežné nosenie. K dispozícii je v niekoľkých vyhotoveniach podľa hmotnosti psa.
 3. Neoprénový reflexný obojok pre psa je vode odolný a hodí sa pre psíkov, ktorí milujú vodu. Obľúbený je preto, že nedráždi pokožku a je ľahký. Vďaka reflexným prvkom odráža svetlo a zaisťuje tak bezpečie vášho psa.
 4. Nylonové obojky pre psov sú dobrou voľbou vo chvíli, keď nechcete míňať vyššiu sumu za drahý obojok. Nylon je cenovo dostupnejší a hodí sa pre každého psíka, a to aj vo šteňacom veku.
 5. Silikónový obojok pre psa je veľmi ľahký, a pritom odolný voči mechanickému poškodeniu a vode. Často býva doplnený o reflexné či svietiace prvky.

Obojky pre psov s menom na známke bežne slúžia na identifikáciu. Niektoré ale využijete aj na ďalšie aktivity. Aj zdanlivo obyčajný obojok na psa môže mať užitočné vlastnosti, ktoré oceníte pri výcviku alebo pri venčení po tme. Ako rozlišujeme psie  obojky podľa spôsobu využitia?

Dizajnové obojky pre psov sú typické pre svoj prepracovaný vzhľad. Je iba na vás, čomu dáte prednosť. K dispozícii sú luxusné obojky pre psov s kamienkami či inými trblietavými elementmi. Ak preferujete farebné varianty, môžu vám padnúť do oka originálne obojky pre psov s roztomilými vzormi labiek či kostičiek.

Reflexné alebo svietiace obojky pre psov uľahčia venčenie v tme

Svietiace obojky pre psov znížia riziko hroziaceho nebezpečenstva. Reflexné odrážajú iba svetlo, svietiace sú vidieť aj v úplnej tme a môžu byť buď dobíjacie, alebo na klasické batérie. Takýto reflexný obojok pre psa zaistí vďaka špeciálnym prvkom bezpečnosť pri venčení.

K dispozícii sú aj samostatné svetielka na obojok pre psov.

Polosťahovacie obojky pre psov sa hodia na výcvik aj bežné nosenie

Polosťahovacie obojky pre psov slúžia na rázne upozornenie na nežiaduce správanie, sú ale vhodné aj na bežné venčenie, pri ktorom psík na vodítku ťahá. Vyberať ich môžete z rôznych materiálov, ľahko a rýchlo ich nasadíte a upravíte. Takýto obojok pre psa bude vyhovovať aj plemenám s voľnejšou kožou.

Obojky pre psov so šatkou pomôžu odlíšiť vašich chlpáčov

Šatky pre psov dodajú každému psíkovi na štýle a spoľahlivo doplnia akékoľvek krásne obojky pre psov. Šatka urobí vášho psíka stredom spoločnosti, čo oceníte nielen vy, ale aj váš miláčik.

Luxusné obojky pre psov môžete vyberať z mnohých farebných vyhotovení alebo vzorov. Je iba na vás, čomu dáte prednosť. K dispozícii sú aj originálne obojky pre psov s kamienkami či iným zdobením. Dáte prednosť labkám, kockám či trblietavým elementom?

Obojky pre psov proti kliešťom či blchám vám pomôžu zvíťaziť nad parazitmi

Obojky pre psov proti parazitom nenechajú vášho miláčika napospas tejto nepríjemnej hávedi. Blchy ani kliešte si na neho netrúfnu. Predídete tak nežiaducim problémom, kvôli ktorým by ste prípadne museli navštíviť veterinára.

 • Obojok pre psa proti kliešťom sa bude hodiť najmä na prechádzke v lese či vysokej tráve.
 • Psí obojok proti blchám ochráni psíka pred nežiaducimi škodcami a nepríjemným svrbením a škriabaním sa.

Výcvikové obojky pre psov uľahčia elimináciu nežiaduceho správania

Elektronické výcvikové obojky pre psov vám pomôžu odnaučiť psíka všetkým nezbednostiam bez nutnosti použitia sťahovacieho obojku a vodítka. Využívajú zvukové, svetelné alebo mierne elektrické impulzy, ktoré psa upozornia na nežiaduce správanie. Elektrický obojok pre psa proti štekaniu ale nie je vhodný pre citlivých psíkov – tí vyžadujú dostatočnú trpezlivosť.

Využite obojok pre psa s GPS lokátorom a majte neustále prehľad o pohybe vášho maznáčika

GPS lokátory pre psov a mačky oceníte v prípade, že sa váš štvornohý maznáčik zatúla alebo ho chcete mať neustále pod dohľadom. Najčastejšie sa používajú spolu s aplikáciou v mobilnom telefóne, kde si potom môžete pohodlne zobraziť jeho aktuálnu polohu. Obojok na psa s GPS je k dispozícii vo variante do mesta aj do náročného terénu.

Ak sa vo vašej domácnosti nachádza aj mačka, pozrite si tiež obojky pre mačky a kúpte jeden aj jej. Bude sa hodiť najmä v prípade, že máte mačku bežne voľne pustenú vonku.

Viac

Obojky pre psov 100 produkty

Podkategórie

 • Kožené, koženkové obojky

  Kožené obojky pre psov

  Kožené obojky pre psov sú vďaka svojej dlhej životnosti a veľkej pevnosti obľúbené medzi psičkármi. Tiež by ste si ho chceli zaobstarať, ale neviete ako vybrať si ten správny kožený obojok pre psa? Samozrejme Vám poradíme, aké parametre by mali spĺňať kožené obojky pre veľké psy, alebo aj pre malé psíky tak, aby im padli na krk ako uliate.

  Kožené obojky pre psov – výhody a nevýhody

  Kožené obojky pre psov majú svoje výhody aj nevýhody. Pripravili sme pre vás krátke zhrnutie tých najpodstatnejších.

  • Pevnosť a odolnosť materiálu.
  • Väčšie pohodlie vďaka mäkkej podšívke.
  • Pri správnej údržbe takýto obojok poslúži mnoho rokov.
  • Kožený obojok pre psov má vyššiu obstarávaciu cenu.
  • Väčšie opotrebovanie pri častom styku s vodou.
  • V porovnaní s textilnými je o niečo ťažší.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte kožené obojky pre psov

  Kožené obojky pre psov z hovädzej alebo byvolej kože sú z prírodného materiálu, a teda časom postupne zreje spoločne s vaším psím priateľom. Pri správnej údržbe poslúži aj niekoľkým generáciám, vždy však musí na mieru sedieť.

  Hľadáte kožené obojky pre malých či veľkých psov?

  Či už potrebujete kožené obojky pre veľké psy, či skôr pre tie menšie, uľahčíme vám hľadanie. Základným parametrom, podľa ktorého ich odporúčame zvoliť, je totiž veľkosť psíka, ktorú rozlišujeme do nasledujúcich štyroch kategórií:

  1. Malé (do 10 kg)
  2. Stredné (10 – 25 kg)
  3. Veľké (25 – 40 kg)
  4. Obrie (nad 40 kg)

  Pre svoju pevnosť a mohutnosť nájdu využitie pri výcviku a výchove kožené obojky pre veľké psy alebo lovecké a silné plemená, ktoré potrebujú viac kontroly.

  Ako vybrať dostatočne dlhé a široké kožené obojky pre psov?

  Príliš široké kožené obojky pre psov nie sú vhodné, najmä ak ide o šteňa malého plemena. Pre neho zvoľte radšej ľahšie a užšie modely. Pravidlom je, že so psom by mala rásť šírka, ale aj dĺžka postroju. Obojky vyberajte podľa minimálneho a maximálneho obvodu krku. Väčšina z nich sa však zapína pomocou dierok, možno ich tak ľahko nastaviť.

  Kožené obojky pre psov si môžete prispôsobiť na mieru svojim maznáčikom.

  Psíka nesmie zásadne nič škrtiť, preto k celkovej dĺžke obojku pripočítajte pár centimetrov navyše. Po zapnutí vyskúšajte dvoma prstami, či má dostatok priestoru. Prípadne si vyberte nastaviteľné kožené obojky pre psy.

  Originálne kožené obojky pre psov zdobené vzormi

  Ak hľadáte niečo nevšedného, originálne modely obojkov sú tým pravým orechovým. Na výber máte z niekoľkých zdobených, vzorovaných, či až luxusných kúskov, medzi ktoré môžeme radiť aj zlatý obojok pre psa. Ak preferujete klasiku, čaká na vás ponuka jednofarebných modelov. Pre tých správnych zlých chlapcov existujú tiež kožené vybíjané obojky pre psov, ktorými si zaručene vybudujú rešpekt vo svojom susedstve.  

  Kožený obojok pre psa - najpevnejší obojok, ktorý sa Vám ani pri prudkom trhnutí nebude rozopínať - investícia do koženého obojka sa vráti v dlhodobej spokojnosti a spoľahlivosti.

 • Kovové obojky pre psov

  Kovové obojky pre psov

  Kovové sťahovacie i polosťahovacie obojky pre psov vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu,  alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

  Prečo nakupovať retiazkové sťahovacie i polosťahovacie obojky pre psov na arapezinok.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte Kovové sťahovacie i polosťahovacie obojky pre psov?

  Ak si chcete zaobstarať Kovové retiazkové sťahovacie i polosťahovacie obojky pre psov, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho produktu. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

  Sťahovacie i polosťahovacie obojky pre psov sú správna voľba a nájdete ich v širokej ponuke u nás. Vyberte si ten správny Kovový sťahovací obojok pre psa a urobte radosť svojmu štvornohému priateľovi. Kovové sťahovacie i polo sťahovacie obojky pre psov sa vyznačujú dlhou životnosťou a nízkou cenou.

 • Nylonové obojky pre psov

  Nylonové obojky pre psov

  Nylonové obojky pre psov vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu,  alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

  Prečo nakupovať Nylonové obojky pre psov na arapezinok.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte Nylonové obojky pre psov?

  Ak si chcete zaobstarať Nylonový obojok pre psa, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho produktu. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

  Nylonové obojky pre psa sú správna voľba a nájdete ich v širokej ponuke u nás. Vyberte si ten správny Nylonový obojok pre psov a urobte radosť svojmu štvornohému priateľovi. Nylonové obojky pre psov sa vyznačujú vysokou odolnosťou a priaznivou cenou, v ponuke nájdete rôzne druhy obojkov pre psy.

 • Svietiace obojky pre psov

  Svietiace obojky pre psov

  Každý psíčkar sa stretáva na dennom poriadku s venčením svojho štvornohého priateľa. v Chcete vedieť, čím sa od seba líšia a ako si vybrať nielen svietiaci obojok pre psa, ale aj ten reflexný?

  Tu sú tri dôvody, prečo zvoliť reflexné alebo svietiace obojky pre psov

  Reflexné aj svietiace obojky pre psov už sami o sebe vypovedajú, aký majú účel – ochrániť psíka za zhoršených svetelných podmienok pred hroziacim nebezpečenstvom.

  1. Zvýšia viditeľnosť psa, a to až na vzdialenosť pol kilometra (u LED obojkov).
  2. Zaistia bezpečnosť psa aj ich majiteľov v šere aj v noci pred cyklistov a autami.
  3. Sú vhodné do rušných oblastí mesta, v blízkosti dopravných komunikácií v lese.

  Aké parametre treba zohľadniť ak vyberáme reflexné či svietiace obojky pre psov?

  Či už vyberáte svietiace obojky pre psov dlhosrstých alebo krátkosrstých spoločenských plemien, majte na pamäti odolnosť a kvalitu materiálu. Zohľadnite tiež úpravu veľkosti či vode odolnosť, ktorá sa môže hodiť nielen v sychravom počasí. Pokiaľ máte psíka, ktorý veľa ťahá, vyberte svietiaci obojok pre psa s možnosťou polosťahovania.

  Svietiaci LED obojok pre psa  – na očiach za každej situácie

  V prípade, že chcete mať svojho maznáčika neustále na očiach, vyberte svietiaci LED obojok pre psa. Vďaka vyžarujúcemu svetlu, ktoré zároveň mierne posvieti aj na vaše kroky, bude viditeľný aj v úplnej tme. Aké majú LED svietiace obojky pre psov výhody?

  • Zaisťujú neustálu viditeľnosť psa aj v úplnej tme.
  • Zvyšujú bezpečnosť pri venčení.
  • Mierne osvetľujú aj kroky pána.

  Výhodou tiež je, že si tiež často môžete zvoliť, či bude svietiaci obojok pre psa v konkrétnom prípade blikať, alebo svietiť kontinuálne.

  Reflexný obojok pre psa – základný bezpečnostný prvok, ktorý odráža svetlo

  Reflexný obojok pre psa slúži ako základný bezpečnostný prvok. Pri nočných prechádzkach odráža svetlo prechádzajúcich áut či cyklistov. Reflexné obojky naopak samy od seba teda nesvietia. Môžu byť buď celoreflexné, alebo len doplnené o reflexné pásky. Pre psov mnohokrát kúpite aj reflexný postroj.

  • Reflexný obojok pre psa zvyšuje bezpečnosť psa pri venčení.
  • Nie je potrebné dobíjať či dokupovať batérie.
  • Má priaznivú cenu.
  • Nevýhodou je, že pes nie je viditeľný, pokiaľ nie je vystavený svetlu.

  Aký svietiaci obojok pre psa? USB dobíjanie vs. klasické gombíkové batérie

  Pri výbere zohľadnite, na akom princípe funguje svietiaci obojok pre psa. Dobíjacie modely (pomocou USB) patria medzi obľúbené varianty, ktorá vám umožnia doplniť chýbajúcu energiu v batérii, a to doma aj na cestách. Výdrž sa pohybuje medzi dvomi a tromi hodinami. Naopak, svietiaci obojok pre psa na gombíkové batérie si žiada po ich vybití nové.

  V ponuke sú svietiace obojky pre psov veľkých, malých plemien, i pre šteňatá

  • Svietiace obojky pre psov malých plemien by mali byť užšie (cca 1 – 2 cm) s dĺžkou aspoň 30 cm.
  • Svietiace obojky pre psov veľkých plemien by mali byť naopak o niečo robustnejšie (cca 3 cm) s dĺžkou v rozmedzí 50 – 80 cm.

  Svietiaci obojok pre psa budú plne funkčný, len keď bude správne sedieť. Zmerajte preto správne obvod krku v najširšom mieste a pripočítajte k nemu približne 3 cm (u veľkých plemien aj 5 – 7 cm).

  Svietiaci či reflexný obojok pre psa môže mať remienok aj nastaviteľný, napriek tomu však zohľadnite jeho dĺžku. Pri meraní obvodu krku psa myslite na to, aby sa mu dobre dýchalo.

  Svietiaci obojok pre psa sa môže zapínať dvomi spôsobmi

  Akými dvomi spôsobmi možno zapnúť svietiaci obojok pre psa?

   1. Plastové zapínanie je ľahké, vode odolné a rýchle, nie však natoľko odolné. Hodí sa pre menšie psy.
   2. Kovové zapínanie je kvalitnejšie a odolnejšie, avšak ťažšie a trochu drahšie. Je ideálne pre veľké plemená.

  Z akých materiálov sa najčastejšie vyrábajú svietiace obojky pre psov?

  Nylonové svietiace obojky pre psov sú kvalitné a ľahké. Ak váš pes ale miluje vodu, vyberte neoprén, ktorý býva vode odolný, šetrný k srsti psíka, a navyše rýchlo schne. K dispozícii sú aj obojky z polyesterovej sieťoviny, ktoré disponujú mäkkou vypchávkou a sú tak pre psa pohodlné.

  • V poslednej dobe sú obľúbené tiež silikónové svietiace obojky pre psov, ktoré sú veľmi ľahké, vode odolné a tiež odolné proti mechanickému poškodeniu. Sú dostupní s rôznymi farebnými LED diódami.

  Svietiaci obojok pre psa môže byť nielen praktický, ale aj štýlový

  Svietiaci obojok pre psa musí byť v prvom rade funkčný, avšak nič nebráni tomu, aby bol tiež štýlový. V ponuke nájdete rad rôznych vyhotovení od jednoduchého dizajnu po tie extravagantnejšie.

  Ak sa o reflexné a svietiace obojky pre psov budete starostlivo starať, môžu vám vydržať pokojne aj niekoľko rokov. Reflexné modely z textilných materiálov možno väčšinou ľahko vyprať v práčke, prípadne ručne pomocou mydla. Netextilné materiály potom stačí zotrieť vlhkou handričkou. LED svietiaci obojok potom umývajte len v ruke a dajte pozor, aby sa k časti s batériou nedostala voda.

  Nielen svietiaci obojok pre psa vám pomôže zvýšiť viditeľnosť v tme. Aké ďalšie ochranné prvky pre psov existujú?

  • Svetielka na obojok pre psov
  • Svietiace popruhy pre psov
  • Reflexné pásky pre psov
  • Reflexné vesty pre psov
 • Doplnky k obojkom

  Doplnky k obojkom pre psa

  Doplnky ako rolničky pre psov, ale i rôzne známky a prívesky pre psa vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu,  alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

  Prečo nakupovať Rolničky pre psov, ale i rôzne známky a prívesky pre psa na arapezinok.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte rolničky pre psov, známky, alebo prívesky pre psa ?

  Ak si chcete zaobstarať Rolničky pre psov, ale i rôzne známky a prívesky pre psa , je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho produktu. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

  Rolničky pre psov, ale i rôzne známky a prívesky pre psa  sú správna voľba, rozšírite tým možnosti obojku pre psa Tento doplnkový tovar nájdete u nás v širokej ponuke. Vyberte si rolničky, známky, prívesky pre psov  a urobte radosť svojmu štvornohému priateľovi. 

 • Svetielka na obojok

  Svetielka na obojok pre psov

  Svetielka na obojok pre psov vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu,  alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

  Prečo nakupovať svetielka na obojok pre psov na arapezinok.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte svetielka na obojok pre psov?

  Ak si chcete zaobstarať Svetielka na obojok pre psov, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho produktu. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

  Svetielka na obojok pre psov sú správna voľba a nájdete ich v širokej ponuke u nás. Vyberte si to vaše svetielko pre psov a urobte radosť svojmu štvornohému priateľovi. Svetielka na obojok pre psov sa vyznačujú ako výborná pomôcka pri venčení vášho psieho kamaráta v tme a samozrejme nízkou cenou.

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 100 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 100 položiek