Kliešte a nožnice

Informácie

Zľavnené produkty

Kliešte a nožnice

Má vaša mačka problémy s dlhými pazúrmi? Starostlivosť o mačacie labky a pazúriky nie je pre nás žiadny problém. U nás si môžete vybrať kliešte na mačacie pazúre, účinné gilotíny pre mačky a jej pazúriky  v  rôznych typoch, alebo len tak použiť kvalitné nožnice pre mačky s ktorými skrátite nie len dlhú srsť vašej chlpatej spoločníčky. V tejto ka...

Má vaša mačka problémy s dlhými pazúrmi? Starostlivosť o mačacie labky a pazúriky nie je pre nás žiadny problém. U nás si môžete vybrať kliešte na mačacie pazúre, účinné gilotíny pre mačky a jej pazúriky  v  rôznych typoch, alebo len tak použiť kvalitné nožnice pre mačky s ktorými skrátite nie len dlhú srsť vašej chlpatej spoločníčky. V tejto kategórií nájdete produkty na úpravu srsti a pazúrov všetkých plemien mačiek.

Pravidelná starostlivosť o srsť a pazúriky mačky patrí k činnostiam, ktoré s udržovaním zvieraťa súvisia.  V letných dňoch si väčšina chovateľov kladie otázku, či by nemali svojho miláčika nechať ostrihať. 

Klieštiky a nožnice na pazúre pre mačky vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu,  alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

Prečo nakupovať Klieštiky a nožničky pre mačky na arapezinok.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

Na čo sa zamerať, ak vyberáte klieštiky a nožničky na pazúriky pre mačky?

Ak si chcete zaobstarať Nožničky na pazúre pre mačky, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho produktu. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

Nožničky a klieštiky pre mačky sú správna voľba a nájdete ich v širokej ponuke u nás. Vyberte si z našej ponuky gilotíny, klieštiky, alebo nožnice pre mačky a zvýšte štandard svojmu štvornohému priateľovi. Klieštiky a nožničky pre mačky sa vyznačujú ako skvelý doplnok v každej výbave starostlivosti o mačky.

Výrobky z kategórie klieštiky, nožničky na pazúriky či gilotíny pre mačky sú určené pre komfort vašej mačičky. 

Viac

Kliešte a nožnice 22 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 22 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 22 položiek