Frisbee a iné hračky pre psov

Informácie

Zľavnené produkty

Frisbee a iné hračky pre psov

Frisbee a nezaradené hračky pre psov

Vyberte si frisbee pre psa a choďte sa hrať von. Je to hra, ktorá zabaví vás aj vášho psieho kamaráta na dlhé hodiny, a to takmer kdekoľvek a kedykoľvek. Podstatou je hádzanie špeciálneho lietajúceho taniera pre psov – preto jeho výber nepodceňujte. Je kľúčový pre udržanie záujmu psa a jeho zdravia.

S frisbee...

Frisbee a nezaradené hračky pre psov

Vyberte si frisbee pre psa a choďte sa hrať von. Je to hra, ktorá zabaví vás aj vášho psieho kamaráta na dlhé hodiny, a to takmer kdekoľvek a kedykoľvek. Podstatou je hádzanie špeciálneho lietajúceho taniera pre psov – preto jeho výber nepodceňujte. Je kľúčový pre udržanie záujmu psa a jeho zdravia.

S frisbee pre psa to bude vonku vždy zábava. Okrem toho má ale hra s ním aj množstvo ďalších výhod.

  • Upevníte svoj vzťah so psom a užijete si zábavu, právom patrí medzi stále obľúbenejšie hračky pre psov.
  • Vďaka použitému materiálu niektoré plávajú na hladine. Frisbee pre psov tak využijete aj pri vode.
  • Môžete sa s ním pustiť aj do inej hry – preťahovania. Ľahko tak zastúpi puller pre psy.
  • Pes si natrénuje aj ďalšie schopnosti – postreh, rýchlosť a vytrvalosť.
  • Až sa zdokonalíte, môžete sa pustiť aj do pretekov – v dogfrisbee taniere hádžete tak, aby ich pes čo najčastejšie chytil, vo freestyle sa potom vyhráte aj s hudbou a zostavou na mieru.

Frisbee pre psa môže byť v prevedení.

Vybrať si môžete okrem klasických kúskov aj frisbee pre psa so špeciálnymi vlastnosťami. Možno vás zaujmú fosforeskujúce, blikajúce a svietiace modely určené na hranie sa za tmy. Sú aj také, ktoré majú príchuť pre väčšiu atraktivitu, držadlo pre lepší úchop alebo také, ktoré sú veľmi odolné a vydržia aj väčšiu záťaž.

Svietiace frisbee pre psa

Zvedavosť určite vzbudí svietiace frisbee pre psa. Môže svietiť alebo blikať diódami rôznych farieb alebo má časti, ktoré sú fosforeskujúce. Užijete si tak zábavu aj v tme bez zložitého hľadania taniera. Tie fosforeskujúce stačí nasvietiť, niektoré frisbee pre psov majú vymeniteľné batérie, ďalšie nie, takže sa po vybití zdroja už nerozsvietia.

Gumové frisbee pre psa

Na gumové frisbee pre psa narazíte asi najčastejšie. Na výber máte napríklad z prírodného latexu, ktorý je mäkký a vhodný pre citlivé psy. Ďalší obľúbený materiál je termoplastická guma, ktorá je veľmi odolná a ľahko nahradí aj dentálne hračky pre psov. Udržuje tak zdravé zuby a ďasná.

Puller pre psov nahraďte lietajúcim tanierom

Obľúbenú hračku, puller pre psov, jednoducho nahradí lietajúci tanier pre psov. So psom sa môžete s tanierom preťahovať a motivujete tak psa k ďalšej hre alebo ho po aktivite týmto spôsobom zasa odmeníte.

Aby bolo frisbee pre psov bezpečné, pred každým použitím ho kontrolujte. Počítajte s tým, že zuby na ňom zanechajú stopy. Výčnelky zatlačte alebo obrúste brúsnym papierom a zatavte nad plameňom. V prípade väčších poškodení ich bez milosti vyhoďte. Vyhnete sa tak zraneniu.

Frisbee pre psa môžete vyberať podľa veľkosti miláčika

Pri výbere frisbee pre psa sa riaďte veľkosťou domáceho miláčika. Je malého, stredného alebo veľkého vzrastu? Pre menšie psy alebo šteňatá zvoľte menšie taniere, ktoré majú tiež nižšiu hmotnosť. V každom prípade však neobstarávajte frisbee pre psov veľmi malé, zle by sa vám s ním hádzalo a psy zvládnu aj väčší kúsok, než aký odhadujete.

Lietajúci tanier pre psov podľa materiálu

Základom je mať bezpečný a teda naozaj špeciálny lietajúci tanier pre psov. Kvalitu spoznáte ľahko – pokiaľ tanier ohnete napoly, nesmie sa zlomiť. Vyrába sa potom z niekoľkých druhov materiálov alebo ich kombinácie. Môže to byť latexové, penové alebo gumové frisbee pre psy. Potom sú tu aj rôzne druhy plastov. Ďalším vhodným materiálom na frisbee pre psov môže byť neoprén, vďaka nemu je tanier veľmi ľahký.

Lietajúci tanier pre psov môže byť tvrdší, niektorý mäkší – vyberajte teda podľa toho, čo váš pes preferuje. Riaďte sa aj počasím. Taniere majú tendenciu byť v chlade tuhšie. Pokiaľ teda chcete trénovať aj v zime, voľte mäkší materiál.

Frisbee pre psa podľa farby

Urobte frisbee pre psa ešte atraktívnejšie. Psom sa bude lepšie sledovať a chytať, pokiaľ bude mať kontrastnú farbu v porovnaní s okolím. A vám sa bude lepšie hľadať v tráve alebo na poli. Nebojte sa teda výrazných farieb.

Frisbee pre psa podľa váhy

Čím ťažšie frisbee pre psa je, tým bude odolnejšie a stabilnejšie. Naproti tomu bude horšie lietať a budete musieť vyvinúť viac sily pri jeho hádzaní. Lietajúci tanier pre psov z ľahkých materiálov sa zasa môže pri lete vlniť.

Viac

Frisbee a iné hračky pre psov 31 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 31 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 31 položiek