Papagáje

Informácie

Zľavnené produkty

Papagáje

Vyberte si z potrieb a doplnkov pre papagájov! V ponuke máme kvalitné krmivo pre vtáky, vitamínové tyčinky, sortiment ako vitamíny a minerály. Pre Vášho papagája u nás nájdete to správne vybavenie, s ktorým sa bude Váš vtáčik cítiť ako v prírode. Klietky, voliery,  hračky, misky, alebo stelivá, skrátka všetko pre vtákov a ich majiteľov. Veríme, ...

Vyberte si z potrieb a doplnkov pre papagájov! V ponuke máme kvalitné krmivo pre vtáky, vitamínové tyčinky, sortiment ako vitamíny a minerály. Pre Vášho papagája u nás nájdete to správne vybavenie, s ktorým sa bude Váš vtáčik cítiť ako v prírode. Klietky, voliery,  hračky, misky, alebo stelivá, skrátka všetko pre vtákov a ich majiteľov. Veríme, že si v kategórií venovanej exotom, stredným a veľkým papagájom niečo vyberiete.

Viac

Papagáje Vyberte si so širokého sortimentu výrobkov

Podkategórie

 • Domčeky, hniezda a...

  Je veľa spôsobov ako vybaviť klietku pre papagája. Náš sortiment umožní vybaviť klietku tak, aby sa Váš papagáj zabavil, a pritom nebola jeho klietka preplnená. Môžete si vybrať búdku pre andulku či iného papagája, hniezda pre budúcich malých operencov, alebo len tak doplniť bidielko pre oddych papagájov.

 • Hračky pre papagája

  Hračka nesmie chýbať v žiadnej vtáčej klietke, pretože každý vtáčik sa potrebuje zabaviť. Ponúkame Vám povrazové hračky pre papagáje, umelé hračky pre exoty, ale aj zrkadielka pre andulky, a iné vtáky. Pozrite aj iné kategórie pre papagájov. 

 • Piesky, grity,...

  K výbave každého chovateľa papagájov nesmie chýbať vitamínový piesok na trávenie, či mineralizovaný grit. K čistote každej klietky alebo voliery je potrebná podstielka pre vtáky. Odporúčame Vám navštíviť aj ďalšie kategórie určené papagájom.

 • Voliery, klietky,...

  Domovom pre Vášho papagája sa stáva klietka, alebo voliera. V nej sa musí papagáj cítiť dobre a bezpečne. Klietka a jej príslušenstvo by mali presne spĺňať potreby Vášho vtáčika. U nás nájdete pekný výber rôznych klietok pre andulky, korely, papagáje a iné druhy vtákov.

 • Krmivá pre papagája

  Krmivo pre papagája je veľmi dôležité pri chove. Ponúkame Vám rôzny typy krmív pre papagáje, či sa jedná o krmivo pre exoty, stredné papagáje, alebo veľkých papagájov. Od jednoduchšie miešaných krmív až po špičkovo namiešané. Tyčinky pre andulky, korely i väčšie papagáje u nás v ponuke a nechýbajú ani minerály či vitamíny. S nami Váš vtáčik hladný nebude!

 • Kŕmidlá, napájadlá,...

  Existuje veľa možností ako vybaviť klietku pre papagája. Ponúkame Vám napájačky, krmítka pre papagáje, misky, alebo kúpeľničky pre vtáky a iné príslušenstvo.

 • Ostatné potreby pre...

  Do tejto kategórie pre papagáje sú zaradené tie produkty, ktoré nenašli miesto v predchádzajúcich oddeleniach. Antiparazitiká pre papagája a všetky vtáky nájdete na arapezinok.sk  Pozrite aj iné oddelenia pre vtáky.

 • Vonkajšie vtáctvo

  V chladných zimných obdobiach potrebujú vtáky žijúce voľne v prírode dostatok krmiva a úkryt pred zimou. Tu nájdete vhodné krmivo a ideálne kŕmidlá pre vtáky. Neprehliadnite lojové gule pre vtáky alebo čistú chutnú slnečnicu. Domčeky a kŕmidlá sú samozrejmosťou.